Безпечне працевлаштування за кордоном

Підготуємо всі документи та подбаємо про вас на кожному етапі.

наші вакансії


нашi програми

Схема роботи

Наші вакансії

Відгуки наших клієнтів

наші партнери

Статутні документи

Робота за кордоном зараз актуальна для багатьох наших співвітчизників. Наша компанія надає якісні послуги з консультування та супроводу з усіх питань, пов’язаних з працевлаштуванням за кордоном. У сучасних складних економічних умовах питання роботи за кордоном є дуже важливим для мільйонів людей. Однак процес пошуку роботи за кордоном супроводжується десятками ризиків, сумнівів, помилок і проблем. Тому вкрай необхідно мати чітке уявлення про механізм пошуку роботи, оформлення робочих віз, офіційне працевлаштування та інші важливі речі.

Багато хто запитує: чи варто їхати на роботу за кордон? Однозначно варто! Навіть якщо ваш досвід буде негативним, ви побачите життя за кордоном, розширите свій кругозір, отримаєте новий досвід та багато іншого. Відгуки людей, які працювали за кордоном, від нашої компанії ви можете знайти як на цьому сайті так і на інших відомих порталах та сайтах. У вас завжди є можливість поспілкуватися з людьми, які вже мають досвід роботи за кордоном. У такому разі ви зможете сформувати правильне розуміння, що таке робота за кордоном. Поради щодо вибору країни для працевлаштування та вибору спеціальності допоможуть уникнути вам негативні сторони.

Human Capital – це європейська агенція з працевлаштування за кордоном зі словацько-українським корінням. Головною метою діяльності якої є комплексна допомога у питаннях працевлаштування за кордоном. Наша головна місія – успішне працевлаштування кожної людини та водночас задоволення потреб наших партнерів-роботодавців.

Досвід успішного працевлаштування сотень людей дозволяє нам говорити про себе як про досвідчену, чесну компанію. Ми не ідеальні і теж робимо помилки. Однак ми намагаємося з кожним клієнтом бути дуже чесними. Більше того, ми намагаємося стати добрим знайомим і хорошим порадником для кожного нашого клієнта. Наша компанія прагне не просто відправити людину за кордон, а й максимально її підготувати. Ми допомагаємо людині перевчитися на вищу оплачувану спеціальність, вибрати правильний розвиток кар’єри, вивчити іноземну мову, проводимо профорієнтаційні семінари.

На нашому сайті ви зможете знайти вакансії для роботи в Чехії, Польщі, Словаччині та інших країнах Європи. Процес роботи з нами можна розпочати з безкоштовної консультації щодо телефону, онлайн або в офісі. Не відкладайте зміни на завтра – почніть вже зараз!